Uz saturu ↓

Šelbijs Deiviss (Shelby Davis)

31 March 2017

UWC patrons

Šelbijs Deiviss ir viens no lielākajiem UWC atbalstītājiem un viņa ģimene UWC kustībā iesaistījās jau 1998. gadā. Izveidojis ļoti veiksmīgu karjeru investīcijās un fondu pārvaldē, Deiviss veltījis gan personīgos, gan viņa piesaistītos finanšu resursus daudziem filantropiskiem, uz izglītību koncentrētiem mērķiem.

Kopš 1990. gadu beigām Deiviss ir sagādājis līdzekļus 50 ikgadējām UWC stipendijām Amerikas skolēniem: 25 no stipendiju saņēmējiem dodas uz UWC-USA, pārējiem tiek piedāvātas vietas citās UWC koledžās. 2000. gadā, papildu jau esošai iesaistei UWC kustībā, Deiviss uzsāka Davis-UWC Scholars programmu, kura līdzi šim brīdim ir nodrošinājusi uz vajadzībām balstītas universitātes stipendijas (mācību apmaksu) vairāk nekā 7,500 UWC absolventiem vairāk nekā 90 ASV universitātēs.

Šelbijs Deiviss turpina atbalstīt UWC daudzos dažādos veidos un 2015. gadā ir piedāvājis UWC International $15 miljonus vērtu līdzekļu piesaistes izaicinājumu. Tas ir tiešs aicinājums UWC kopienai - visi ziedojumi no absolventiem, viņu ģimenes locekļiem un citiem individuāliem ziedotājiem 15 UWC koledžām tiks dubultoti (līdz pat vienam miljonam ASV dolāru katrai UWC skolai). Programmu nosauca par Deivisa-UWC Ietekmes izaicinājumu (Davis-UWC IMPACT Challenge) un tā nodrošina, ka UWC var turpināt piešķirt vietas skolēniem, balstoties uz nopelniem, neatkarīgi no viņu finansiālās situācijas.

2017. gadā Deiviss pievienoja programmai divas jaunākās kustības koledžas, paaugstinot viņa ieguldīto naudas summu līdz 17 miljoniem ASV dolāru.

Tagged Key Figures Profile