Uz saturu ↓

Kā aizpildīt pieteikumu

1. Solis: Reģistrācija un piekļuve personīgajam kontam

Lai aizpildītu tiešaistes pieteikumu reģistrējies saitē " Pieteikšanās process" sadaļā. 

Reģistrācijas lapā Tev būs jānorāda e-pasts, vārds, uzvārds un parole, ko izmantosi, lai piekļūtu sistēmai. Kad informācija ievadīta, spied Register.

Pēc reģistrācijas 10 minūšu laikā saņemsi e-pastu ar saiti, kurai sekojot un ievadot paroli, Tu varēsi piekļūt savam personīgajam kontam. 

Uzmanību! Dažreiz e-pasti no sistēmas aizkavējas mēstuļu filtra dēļ, tādēļ, ja neesi saņēmis/-usi apstiprinājumu ar saiti 10 minūšu laikā, pārbaudi Spam mapi. Ja e-pasts netiek saņemts diennakts laikā, sazinies ar atlases komiteju: info@latvia.uwc.org.

Pēc piekļuves kontam, Tev būs jāaizpilda neliela anketa (Applicant Information), kas ļaus noteikt, kuras valsts atlases procedūrai Tu drīksti pieteikties. Kad anketa būs aizpildīta, Tu redzēsi sev pieejamās pieteikuma veidlapas. Application ailītē jābūt rakstītam "UWC Latvia" - ja Latvijas atlases komitejai paredzētas pieteikuma veidlapas ailē nav, vai arī Tev ir pieejamas pieteikuma veidnes citu valstu komitejām, sazinies ar mums:  info@latvia.uwc.org. Ja pieteikuma veidne Latvijas komitejai ir pieejama, spied Apply now (UWC Latvia rindā), lai izveidotu sava pieteikuma veidlapu. 

Tavā kontā paradīsies saraksts ar aizpildāmām sadaļām. Šo sarakstu Tu redzēsi katru reizi, kad atkārtoti piekļūsi sistēmai.

Ja vēlies, Tu vari pievienot savu bildi. Konta profilā izvēlies Add your Logo, nospied Choose file, izvēlies vēlamo bildi datorā un nospied Submit. Sistēma atbalsta *.jpg, *.gif, *.png bilžu formātus. Bildes ievietošana nav obligāta.

2. Solis: Pieteikuma sadaļu aizpildīšana

Tagad iepazīsties ar kopējo pieteikuma procesa aprakstu, augšuplādē vajadzīgos dokumentus un aizpildi konkursa pieteikumu. Kopumā pieteikumam ir piecas sadaļas: -  1.Personīgā informācija, 2.Izglītība, 3.Ārpusskolas nodarbības, 4.Pārdomas, 5.Paraksts.

Kad katra sadaļa būs aizpildīta pilnībā, varēsi piekļūt nākamajai. Atbildes uz jautājumiem vari ierakstīt tam atvēlētās ailēs. Pārliecinies, ka esi norādījis, uz kuru jautājumu atbildi. 

Kādi dokumenti man ir nepieciešami?

Pirms pieteikuma formas aizpildīšanas, Tev ir jāpievieno visus nepieciešamos dokumentus. Dokumentu sagatavošanai var būt nepieciešams ilgs laiks, tādēļ darbu sāc laicīgi.

1. Ieteikuma vēstule no skolas. Ieteikuma vēstuli var rakstīt jebkurš no Taviem pašreizējiem skolas pasniedzējiem/-ām, vai pasniedzējs/-a no tavas pamatskolas. Rekomendācijai ir brīva forma - mēs vēlamies uzzināt, kā Tu sevi parādi skolā un kāpēc tieši Tu esi pelnījis/-usi vietu UWC. Parasti rekomendācijas garums nepārsniedz vienu lapu. Vēstulei jābūt parakstītai (vārds, uzvārds, amats, tālruņa numurs). Dokumentam jābūt latviešu (izņēmuma gadījumos, angļu) valodā. Ieskenē un saglabā dokumentu savā datorā, vēlams .pdf formātā. Lai dokumentu pievienotu, spied Choose file, izvēlies vajadzīgo dokumentu un tad spied Open. Sistēma atbalsta .pdf formātu (ieteicams), Microsoft Office un Open Office teksta failus un bildes (*.jpg, *.gif, *.png). Pārliecinies, ka ielādējamā dokumenta izmērs nepārsniedz 2MB.

2. Ieteikuma vēstule no ārpusklases/-skolas nodarbību vadītāja/-as. To var būt no, piemēram, trenera (ārpusskolas nodarbībām) vai vadītāja, ja Tu strādā brīvprātīgo vai algotu darbu. Tai ir brīva forma - mēs vēlamies uzzināt, kā Tu parādi sevi ārpus skolas un kāpēc tieši Tu esi pelnījis/-usi vietu UWC. Parasti rekomendācijas garums nepārsniedz vienu lapu. Rekomendācijai jābūt parakstītai (vārds, uzvārds, amats, tālruņa numurs). Ja kādu iemeslu dēļ rekomendāciju nevar sagatavot latviski, komiteja izskatīs vēstules arī angļu valodā. Ieskenē un saglabā dokumentu savā datorā, vēlams .pdf formātā. Pārliecinies, ka ielādējamā dokumenta izmērs nepārsniedz 2MB. Pievieno to tāpat, kā pievienoji rekomendāciju no skolas. 

3. un 4. Iepriekšējā mācību gada liecība un pēdējā pusgada liecība/sekmju izraksts. Ieskenē un saglabā katru dokumentu atsevišķi, vēlams .pdf formātā. Pārliecinies, ka ielādējamā dokumenta izmērs nepārsniedz 2MB. Sistēma arī atbalsta bildes (*.jpg, *.gif, *.png formātos). Tad pievieno failu, tāpat kā iepriekšējos. 

5. Lai pievienotu vecāku/aizbildņu rakstisko piekrišanu, lejuplādē un paraksti veidlapu (pieejama "Pieteikšanas process" sadaļā). Veidlapa ir jāparaksta gan pašam kandidātam, gan vismaz vienam no vecākiem/aizbildņiem. Parakstīto veidlapu ieskenē, saglabā un pievieno. Tāpat kā ar iepriekšējiem dokumentiem, faila izmērs nedrīkst pārsniegt 2MB un ieteicams .pdf formātā. 

Pieteikuma apmaksa un paraksts

Lūdzu sedz ar pieteikumu saistītas administratīvas izmaksas (EUR 10), veicot pārskaitījumu uz UWC Latvijas nacionālās komitejas kontu: 

LV71HABA0551013405109 (Swedbank)
UWC Latvijas Organizācija
Biedrības reģ. nr. 40008041219

Sadaļā „Informācija saņēmējam” lūdzam norādīt: „Dalības maksa par konkursa administratīvajiem izdevumiem”, kā arī pieteikuma iesniedzēja pilnu vārdu, uzvārdu un personas kodu.

UWC Latvijas organizācija ir bezpeļņas organizācija. Dalības maksa tiek lūgta, lai segtu konkursa rīkošanas un administratīvos izdevumus. Ir pilnīgi ok, ja tev nav iespējas apmaksāt pieteikumu! Tas nekādā veidā neietekmēs Tava pieteikuma izredzes. Lūdzam ar mums sazināties (info@latvia.uwc.org), ja finansiālu vai citu iemeslu dēļ ir grūtības veikt dalības maksu.  

Tad paraksti pieteikumu, apliecinot, ka visi norādīti dati ir patiesi un, ka Tu atļauj mums analizēt Tavus datus un lietot Tavus attēlus UWC kustības popularizēšanai (piemērām, bildes no intervijām utt.).

Kad viss pabeigts, spied Save and Exit.

Esi uzmanīgs/-a! Pirms nosūtīt aizpildīto pieteikumu, pārliecinies, ka:

  • visas sadaļas ir aizpildītas
  • visi nepieciešamie dokumenti pievienoti

3. Solis: Pieteikuma nosūtīšana

Profila galvenajā lapā Status kolonnā tiek atspoguļots Tava pieteikuma pašreizējais stāvoklis. Kad visas pieteikuma sadaļas būs aizpildītas, statuss nomainīsies uz Complete un UWC Latvia Submit poga kļūs pieejama. Nospied pogu Submit, lai aizsūtītu savu pieteikumu UWC Latvijas atlases komitejai. 

Īsi pēc pieteikuma nosūtīšanas Tev atnāks e-pasts ar apstiprinājumu par pieteikuma saņemšanu. Dažreiz e-pasti no sistēmas var aizkavēties mēstuļu filtra dēļ, tāpēc, ja nesaņem apstiprinājumu 10 minūšu laikā, pārbaudi savu Spam mapi. Ja e-pasts netiek saņemts diennakts laikā, sazinies ar atlases komiteju: info@latvia.uwc.org.

Lai veicas!