Uz saturu ↓

Kā aizpildīt pieteikumu

1. Solis: Reģistrācija un piekļuve personīgajam kontam

Lai aizpildītu tiešaistes pieteikumu reģistrējies saitē " Pieteikšanās process" sadaļā. 

Reģistrācijas lapā Tev būs jānorāda e-pasts, vārds, uzvārds un parole, ko izmantosi, lai piekļūtu sistēmai. Kad informācija ievadīta, spied Create account.

Pēc reģistrācijas 10 minūšu laikā saņemsi e-pastu ar saiti, kurai sekojot varēsi piekļūt savam personīgajam kontam. 

Uzmanību! Dažreiz e-pasti no sistēmas aizkavējas mēstuļu filtra dēļ, tādēļ, ja neesi saņēmis/-usi apstiprinājumu ar saiti 10 minūšu laikā, pārbaudi Spam mapi. Ja e-pasts netiek saņemts diennakts laikā, sazinies ar atlases komiteju: info@latvia.uwc.org.

Pēc piekļuves kontam, spied uz View programs, pēc tam uz Fill out eligibility profile  un aizpildi anketu, kas ļaus noteikt, kuras valsts atlases procedūrai Tu drīksti pieteikties. Lai pieteiktos UWC Latvia konkursam, izvēlies UWC National Committee "ceļu" (angliski - route). Kad anketa būs aizpildīta, Tu redzēsi sev pieejamās pieteikuma veidlapas, Tev vajadzētu redzēt NC Latvia pieteikumu zem programmām. Ja neredzi NC Latvia pieteikumu  vai arī Tev ir pieejamas pieteikuma veidnes citu valstu komitejām, sazinies ar mums:  info@latvia.uwc.org. Ja pieteikuma veidne Latvijas komitejai ir pieejama, spied More (uz NC Latvia programmas) un pēc tam Apply.

Tavā kontā paradīsies saraksts ar aizpildāmām sadaļām. Šo sarakstu Tu redzēsi katru reizi, kad atkārtoti piekļūsi sistēmai.

2. Solis: Pieteikuma sadaļu aizpildīšana

Tagad iepazīsties ar kopējo pieteikuma procesa aprakstu, augšuplādē vajadzīgos dokumentus un aizpildi konkursa pieteikumu. Kopumā pieteikumam ir piecas sadaļas: -  1.Personīgā informācija, 2.Pārdomas, 3. Izglītība, 4. Ārpusskolas aktivitātes, 5. Pieteikuma apmaksa un paraksts.

Pieteikuma daļas vari pildīt, kādā secībā vēlies un jebkurā brīdī vari saglabāt savu progresu un atgriezties pie pieteikuma pildīšanas vēlāk (Save & Continue editing). Atbildes uz jautājumiem vari ierakstīt tam atvēlētās ailēs. Pārliecinies, ka esi norādījis, uz kuru jautājumu atbildi. Lai pabeigtu daļu, Tev ir jāaizpilda visi obligātie lauki un jāspiež Mark as Complete.

Kādi dokumenti man ir nepieciešami?

Pirms pieteikuma formas aizpildīšanas, Tev ir jāpievieno visus nepieciešamos dokumentus. Dokumentu sagatavošanai var būt nepieciešams ilgs laiks, tādēļ darbu sāc laicīgi.

1. un 2. Iepriekšējā mācību gada liecība un pēdējā pusgada liecība/sekmju izraksts. Ieskenē un saglabā katru dokumentu atsevišķi, vēlams .pdf formātā. Pārliecinies, ka ielādējamā dokumenta izmērs nepārsniedz 2MB. Sistēma arī atbalsta bildes (*.jpg, *.gif, *.png formātos). Tad pievieno failu, tāpat kā iepriekšējos. 

3. Lai pievienotu vecāku/aizbildņu rakstisko piekrišanu, lejuplādē un paraksti veidlapu (pieejama "Pieteikšanas process" sadaļā). Veidlapa ir jāparaksta gan pašam kandidātam, gan vismaz vienam no vecākiem/aizbildņiem. Parakstīto veidlapu ieskenē, saglabā un pievieno. Tāpat kā ar iepriekšējiem dokumentiem, faila izmērs nedrīkst pārsniegt 2MB un ieteicams .pdf formātā. 

Pieteikuma apmaksa un paraksts

Lūdzu sedz ar pieteikumu saistītas administratīvas izmaksas (EUR 10), veicot pārskaitījumu uz UWC Latvijas nacionālās komitejas kontu: 

LV71HABA0551013405109 (Swedbank)
UWC Latvijas Organizācija
Biedrības reģ. nr. 40008041219

Sadaļā „Informācija saņēmējam” lūdzam norādīt: „Dalības maksa par konkursa administratīvajiem izdevumiem”, kā arī pieteikuma iesniedzēja pilnu vārdu, uzvārdu un personas kodu.

UWC Latvijas organizācija ir bezpeļņas organizācija. Dalības maksa tiek lūgta, lai segtu konkursa rīkošanas un administratīvos izdevumus. Ir pilnīgi ok, ja tev nav iespējas apmaksāt pieteikumu! Tas nekādā veidā neietekmēs Tava pieteikuma izredzes. Lūdzam ar mums sazināties (info@latvia.uwc.org), ja finansiālu vai citu iemeslu dēļ ir grūtības veikt dalības maksu.  

Tad paraksti pieteikumu, apliecinot, ka visi norādīti dati ir patiesi un, ka Tu atļauj mums analizēt Tavus datus un lietot Tavus attēlus UWC kustības popularizēšanai (piemērām, bildes no intervijām utt.).

Esi uzmanīgs/-a! Pirms nosūtīt aizpildīto pieteikumu, pārliecinies, ka:

  • visas sadaļas ir aizpildītas
  • visi nepieciešamie dokumenti pievienoti

3. Solis: Pieteikuma nosūtīšana

Profila galvenajā lapā tiek atspoguļots Tava pieteikuma pašreizējais stāvoklis. Kad visas pieteikuma sadaļas būs aizpildītas, Submit poga kļūs pieejama. Nospied pogu Submit, lai aizsūtītu savu pieteikumu UWC Latvijas atlases komitejai. 

Īsi pēc pieteikuma nosūtīšanas Tev atnāks e-pasts ar apstiprinājumu par pieteikuma saņemšanu. Dažreiz e-pasti no sistēmas var aizkavēties mēstuļu filtra dēļ, tāpēc, ja nesaņem apstiprinājumu 10 minūšu laikā, pārbaudi savu Spam mapi. Ja e-pasts netiek saņemts diennakts laikā, sazinies ar atlases komiteju: info@latvia.uwc.org.

Lai veicas!